Rodicum ExtraZwalczanie szczurów i nornic | Środki na szczury

Gdzie kupić Kup teraz!

Środek w postaci przynęty gotowej do użycia (w saszetkach) do zwalczania nornic wokół budynków i szczurów wewnątrz i wokół budynków. 

  • unikatowa kompozycja tłuszczy i węglowodanów skutecznie wabi wszystkie osobniki
  • ilość substancji czynnej dostosowana do nowych wymogów UE
  • formulacja dostepna tylko w SBM
  • brak odporności na substancję czynną
  • zawiera Bitrex zniechęcający do przypadkowego spożycia
  • 100% skuteczność w zwalczaniu gryzoni potwierdzona badaniami laboratoryjnymi

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dostępne pojemności produktu: 200 g 400 g

Product video

Kiedy używać

Optymalna sposób użycia
Możliwy sposób użycia
Nie dotyczy

Jak używać

Sposób użycia: 
wyłożenie saszetek z trutką

Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (przynajmniej co 5-7 dni na początku okresu zwalczania gryzoni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. 

 • Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno lub pozostałości żywności)
 • Stacje deratyzacyjne powinny być umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywność gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych, otwory, nory itp.)
 • Tam gdzie jest to możliwe, stacje deratyzacyjne należy przytwierdzić do podłoża lub innych struktur
 • Przynęty nie należy wyjmować z saszetek
 • Stacje deratyzacyjne należy umieszczać w miejscach niedostępnych dla dzieci, ptaków, zwierząt domowych, zwierząt hodowlanych i zwierząt innych niż docelowe
 • Stacje deratyzacyjne należy umieszczać z dala od żywności, napojów i pasz dla zwierząt oraz z dala od przyborów kuchennych i powierzchni mających z nimi kontakt
 • Nie umieszczać stacji deratyzacyjnych w pobliżu miejsc, w których mogą mieć one kontakt z wodami powierzchniowymi
   

Dawkowanie

Zwalczanie szczurów: 200 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5-20 m. Stacje deratyzacyjne rozmieszczać w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem. Wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

Zwalczanie nornic: 20 g przynęty na pułapkę. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m. W ciągu 10 dni należy wykonać 1-3 zabiegów.

Do pobrania

Zawartość Substancji Czynnych

  kumatetralyl 0,0027 g/100 g 

Informacje o rejestracji

Zarejestrowana nazwa: Rodicum Extra

•    Nie jeść, nie pić oraz nie palić tytoniu podczas stosowania produktu
•    Po zastosowaniu produktu umyć ręce i skórę narażoną na bezpośredni kontakt z produktem
•    Po zakończeniu zabiegu deratyzacji usunąć stacje deratyzacyjne oraz przynętę znalezioną poza stacjami
 

Extended information

Szczury i nornice to najbardziej uciążliwe szkodniki, które mogą pojawić się w naszych domach i na naszych posesjach. Gryzonie te rozmnażają się w bardzo szybkim tempie i świetnie radzą sobie w każdych warunkach. W takim wypadku tym bardziej ważnym jest, aby jak najszybciej zająć się ich wytępieniem . Im dłużej będziemy zwlekać z tym faktem, tym większe zniszczenia i problemy wystąpią. Potrzeba do tego preparatu z najwyższej półki. Takiego jak Rodium Extra na szczury i nornice.

 

Co to jest Rodium Extra?

Preparat składa się ze specjalnych saszetek mających na celu zwabienie gryzoni i spożycie przez nich specjalnej trutki. Środek na szczury posiada stuprocentową skuteczność, która została potwierdzona w wyniku badań laboratoryjnych. Ilość substancji czynnej została dostosowana do norm obowiązujących na podstawie regulacji prawnych Unii Europejskiej.

 

Jak skutecznie używać preparat?

Jest to bardzo proste i nie wymaga to od nas specjalistycznej wiedzy z zakresu deratyzacji. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad.

Przed zastosowaniem należy koniecznie usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni.

A samo rozmieszczenie stacji deratyzacyjnych powinno być zależne od natężenia występowania szkodników w danym miejscu.

W miarę możliwości warto przytwierdzić stację do podłoża. Należy dokonywać także regularnych inspekcji: usuwać zdechłe gryzonie i uzupełniać poziom trutki. Dodatkowo nie powinno się rozrywać saszetek.

 

Dlaczego akurat Rodium Extra?

 Zwalczanie szczurów i nornic to często trudne i uciążliwe zajęcie. Warto więc wybrać środek, który oszczędzi nam: czasu, nerwów i pieniędzy. Rodium Extra to środek na szczury, za którym przemawia szereg argumentów. Pierwszym z nich jest jego stuprocentowa skuteczność. Jeżeli chcemy trwale rozwiązać problem, to musimy na ten aspekt położyć szczególny aspekt. Ponadto obsługa stacji deratyzacyjnej nie jest trudna. Nie wymaga także specjalistycznej wiedzy czy zaangażowania specjalistów. Zwalczanie szczurów i nornic to bardzo często konieczność, gdyż straty, które mogą spowodować w naszym gospodarstwie domowym są bardzo duże. Szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę tempo rozrodu gryzoni. Wtedy problem może stać się naprawdę uciążliwy. W takim przypadku warto zadbać o dobro swoje i swoich bliskich stosując najlepsze, dostępne rozwiązania.

Preparat Rodium Extra przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy stawiają na skuteczną walkę ze szkodnikami. Korzyści z tego faktu płynące najlepiej przemawiają za skorzystaniem z rozwiązania, które oferuje firma Protect Home.