Rodicum AlphaZwalczanie myszy | Skuteczny środek i preparat

Gdzie kupić Kup teraz!

Rodicum Alpha to skuteczne i innowacyjne rozwiązanie w formie gotowego do użycia pojemnika z trutką, który wystarczy tylko wyjąć z opakowania i położyć w miejscu pojawiania się myszy.  Trutka znajdująca się w jednym pojemniku skutecznie likwiduje aż do 50 myszy i nie trzeba martwić się o jej uzupełnianie. 

  • 100% skuteczność w zwalczaniu gryzoni potwierdzona badaniami laboratoryjnymi
  • szczelne zamknięcie stanowi barierę dostępu dla dzieci i zwierząt domowych 
  • trutka zaczyna działać już po 15 minutach
  • jeden pojemnik likwiduje do 50 myszy
  • wygodny sposób zwalczania myszy

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dostępne pojemności produktu: 20 g

Product video

Kiedy używać

Optymalna sposób użycia
Możliwy sposób użycia
Nie dotyczy

Jak używać

Sposób użycia: 
wyłożenie stacji z trutką
 • Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno lub pozostałości żywności)
 • Stacje deratyzacyjne powinny być umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywność gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca żerowania, otwory, itp.)
 • Tam gdzie jest to możliwe, stacje deratyzacyjne należy przytwierdzić do podłoża lub innych struktur
 • Tam gdzie jest to możliwe zabezpieczyć przynętę w taki sposób, aby nie mogła być ona wynoszona
 • Należy wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną
 • Nieuszkodzone stacje deratyzacyjne mogą być użyte ponownie
   

Aby uzupenić ten produkt

Dawkowanie

Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 3 m.
 

Do pobrania

Zawartość Substancji Czynnych

  alfachloraloza 4% 

Informacje o rejestracji

Zarejestrowana nazwa: Rodicum Alpha

•    Nie jeść, nie pić oraz nie palić tytoniu podczas stosowania produktu
•    Po zastosowaniu produktu umyć ręce i skórę narażoną na bezpośredni kontakt z produktem
•    Nie należy stosować produktu w zabiegach z przynętą wykładaną w sposób ciągły (np. w celu zapobiegania infestacji gryzoni lub wykrycia ich aktywności)
•    Jeśli po upływie około miesiąca od zastosowania produktu aktywność gryzoni nadal się utrzymuje, należy skonsultować się z profesjonalną firmą zajmującą się deratyzacją
•    Po zakończeniu zabiegu deratyzacji usunąć stacje deratyzacyjne oraz przynętę znalezioną poza stacjami

Extended information

Gryzonie, które nagle pojawiają się w naszym domu to bardzo uciążliwy problem. Myszy i szczury to wszędobylskie stworzenia, które  potrafią zaatakować nasze jedzenie, części garderoby, a nawet artykuły papiernicze. Gdy przedostają się do naszych domów, piwnic, strychów, przechowalni czy garaży, musimy koniecznie je wytępić, ponieważ ich obecność jest niezwykle dokuczliwa. Zwalczanie myszy jest w takim przydatku absolutną koniecznością. Ponadgryzane jedzenie, odchody, chrobotanie w nocy i nieprzyjemny zapach to niemiłe dowody pojawienia się gryzoni w domu. Ich obecność może powodować różne choroby, ponieważ myszy przenoszą groźne wirusy, które są szkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Bardzo szybko się rozprzestrzeniają i może dojść do prawdziwej plagi, która skutecznie utrudni nam normalne funkcjonowanie.

 

Jak skutecznie walczyć z tak niepożądanymi i nieprzyjemnymi gośćmi?

Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie nowoczesnego preparatu, dzięki któremu pozbędziemy się szkodników. Trutka na myszy to idealny sposób na rozwiązanie problemu, ponieważ można w sposób wygodny i szybki pozbyć się gryzoni. Pojemnik jest gotowy do uzycia i zwalcza aż do 50 myszy. 

 

Gdzie można zakupić skuteczne środki na zwalczanie myszy? 

 Firma Protect Home oferuje nowoczesne rozwiązania na pozbycie się wszelkich szkodników w domu. Rodicum Alpha to efektywny i skuteczny środek do zwalczania myszy, który można z powodzeniem zastosować w każdym pomieszczeniu, gdzie zauważymy ślady obecności tych gryzoni. Jest to innowacyjny preparat, zwalczysz obecność szkodników.  Zastosowanie gotowego pojemnika z trutką jest wygodne, ponieważ wystarczy wyjąć je z opakowania i położyć w miejscu obecności myszy. Pojemniki z trutką powinny być rozmieszczone w pobliżu szlaku ich przemieszczania się i tam, gdzie zauważono ich obecność. Należy także zabezpieczyć żywność, by gryzonie nie miały do niej żadnego dostępu. 

Efektywność działania jest błyskawiczna, gdyż już po 15 minutach widać pierwsze efekty działania trutki. Opakowanie jest fabrycznie zamkniete, co chroni przed dostępem dzieci i zwierzęta domowe. Jest też bardzo wydajne i wystarcza na wytępienie 50 myszy. 

Deratyzacja w postaci preparatu, jakim jest trutka na myszy linii Protect Home jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego domu, gdzie pojawiają się gryzonie, ponieważ skutecznie i łatwo można je zlikwidować. Marka Protect Home zapewnia o wysokiej skuteczności swoich produktów gryzoniobójczych. Preparat Rodicum Alpha to najwyższa jakość I nowoczesna forma walki z gryzoniami.