LimocidePreparat do zwalczania szkodników, w tym przędziorków oraz chorób grzybowych

Gdzie kupić Kup teraz!

Limocide Rośliny Ozdobne, Owoce, Warzywa to nowość w ofercie SBM wychodząca naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. To preparat czerpiący swoje działanie z natury – substancją czynną jest 6% olejek pomarańczowy.  Limocide Rośliny Ozdobne, Owoce, Warzywa występuje w postaci koncentratu do rozcieńczania wodą i służy do ochrony roślin przed szkodnikami, w tym przędziorkami i chorobami grzybowymi uprawianych w gruncie i pod osłonami wybranych warzyw oraz krzewów i drzew owocowych, róż i innych roślin ozdobnych.  Preparat zwalcza:  •    szkodniki: mszyce, skoczki, miodówki, mączliki, wciornastki, przędziorki, szpeciele, pilśniowca winoroślowego •    choroby grzybowe: mączniak prawdziwy, mączniak rzekomy, amerykański mączniak agrestu, szara pleśń, rdza, bielik krzyżowych. Limocide to doskonałe rozwiązanie dla każdego ogrodnika. Ze względu na szerokie spektrum działania, nie trzeba martwić się diagnozą, co atakuje daną roślinę. Wystarczy zastosować Limocide.   

  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

  Dostępne pojemności produktu: 50 ml 30 ml 30 ml

  Kiedy używać

  Optymalna sposób użycia
  Możliwy sposób użycia
  Nie dotyczy

  Jak używać

  Sposób użycia: 
  opysk

  Aby uzupenić ten produkt

  Do pobrania

  Zawartość Substancji Czynnych

   olejek pomarańczowy 60 g/l (6%)

  Informacje o rejestracji

  Zgodnie z dobrą praktyką ogrodniczą stosuj środki ochrony roślin wieczorem.

  • zaleca się stosować w początkowej fazie występowania chorób/szkodników na roślinie,
  • w przypadku małego nasilenia chorób/szkodników środek można stosować w odstępach 7-10 dniowych,
  • w przypadku dużej presji szkodników/patogenów stosować na przemian z innymi środkami,
  • biorąc pod uwagę różnorodność gatunków i odmian w uprawach roślin ozdobnych, przed zastosowaniem środka na dużych powierzchniach, zaleca się przetestowanie selektywności produktu na kilku roślinach tej samej odmiany i na tym samym etapie rozwoju,
  • środek stosować w okresie bezdeszczowej pogody i braku rosy na roślinach,
  • nie stosować na rośliny poddane stresowi wodnemu