Komary

Nikt z nas nie lubi sytuacji, gdy komary krążą po mieszkaniu w upalne, letnie dni. To owady bardzo dokuczliwe, które potrafią skutecznie uprzykrzyć nam funkcjonowanie.

Jak się ich skutecznie pozbyć?

Proponujemy środki przeciwko owadom, które są szybkie i skuteczne. Posiadamy w ofercie preparaty w postaci koncentratu do rozpuszczenia w wodzie, które są przeznaczone do wnętrza pomieszczeń oraz w postaci proszku również do rozpuszczenia w wodzie, które skutecznie zlikwidują insekty w budynkach użyteczności publicznej, domach, w pomieszczeniach przetwórstwa spożywczego, gospodarczych, altanach i tarasach. Uciążliwe i irytujące insekty znikną szybko z Twojego domu, miejsca pracy, pomieszczeń dla zwierząt, gdyż pozbędziesz się ich w sposób bezpieczny i sprawny.
Dowiedz się więcej o Komary

Ochrona

Więcej o Komary

Zapewni Ci odpowiednie produkty. Oferujemy preparaty do zwalczania owadów latających i biegających, much, meszek, komarów i mrówek. Środki na komary przynoszą natychmiastowy i trwały rezultat, są skuteczne nawet po 24 godzinach. Aby pozbyć się komarów, należy opryskiwać miejsca zacienione, wszystkie zakamarki, rogi i kąty ścian, powierzchnie sufitów, miejsca przy oknach. Trzeba zachować środki ostrożności, ponieważ preparaty na komary są środkami biobójczymi. Przed zastosowaniem musisz zapoznać się z treścią etykiety i informacją o produkcie. Jeżeli używasz środka biobójczego wewnątrz budynku, musisz zwrócić uwagę, by nie pryskać na artykuły spożywcze, naczynia kuchenne czy zabawki i nie opryskiwać urządzeń, będących pod napięciem elektrycznym oraz świeżo pomalowanych ścian. W przypadku, gdy pryskasz pomieszczenia gospodarcze, na czas zabiegu należy wyprowadzić zwierzęta i nie stosować na żłoby i poidła. Preparaty owadobójcze możesz z powodzeniem zastosować po wyprowadzeniu z pomieszczeń ludzi i zwierząt. Godzina wystarczy, by spryskane lokum dokładnie się przewietrzyło.

Nasze produkty mają szerokie zastosowanie, długie działanie i wysoką wydajność. W zależności od potrzeb proponujemy różnej wielkości opakowania. Opakowania dostosowane do małych powierzchni w koncentracie do rozpuszczenia w wodzie - 10 ml, do większych obiektów - 50 ml, w proszku do rozpuszczenia w wodzie - 25 g. Możesz wybrać takie środki na komary, które ci najbardziej odpowiadają i które będą zgodne z miejscem ich zastosowania.