Fastion na MrówkiGranulat do zwalczania mrówek

Gdzie kupić Kup teraz!

Fastion na Mrówki to granulat do zwalczania mrówek wokół budynków, likwiduje mrówki razem z całym gniazdem na tarasach, chodnikach, patiach. Zawiera imidachlopryd, najsilniej działającą substancję czynną, używaną też w produktach dla profesjonalistów. Fastiona na Mrówki: zawiera dodatki smakowe, przyciągające insekty, które pobierając truciznę przenoszą ją do gniazda. Dzięki temu, mrówki, które nie opuszczają mrowiska, również zostają zlikwidowane zawiera gorzkie dodatki zniechęcające innw zwierzęta do spożycia.

  • substancja czynna używana przez profesjonalistów
  • efekty widoczne po kilku dniach
  • zwalcza mrówki i wykazuje działanie na gniazdo
  • jedno opakowanie wystarcza na 12 gniazd
  • zawiera dodatki smakowe przyciagające insekty 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dostępne pojemności produktu: 100 g

Kiedy używać

Optymalna sposób użycia
Możliwy sposób użycia
Nie dotyczy

Gdzie stosować

Jak używać

Sposób użycia: 
granulat do wysypania

Granulat aplikować punktowo na wejście do gniazda, w szpary i szczeliny w miejscach aktywności mrówek oraz na ścieżkach wędrówek mrówek.
Jeśli gniazdo znajduje się na wybrukowanej powierzchni (kostka brukowa, beton itp.) granulat należy punktowo umieszczać bezpośrednio na wejście do gniazda.
Chronić przed deszczem.

Aby uzupenić ten produkt

Dawkowanie

Dawka: 8 g granulatu na 1 gniazdo.

W przypadku wielu wejść do gniazda dawkę 8 g należy równomiernie rozdzielić. Maksymalnie dwa gniazda mogą być traktowane produktem w tym samym czasie. Nie przekraczac zalecanej dawki.
Kontrola populacji mrówek może być osiągnięta w ciągu 2-4 tygodni, ale może potrwać do 2 miesięcy w zależności od warunków.

Do pobrania

Zawartość Substancji Czynnych

  Imidachlopryd (CAS 138261-41-3) 0,05 %

Środki ostrożności

 • Po zastosowaniu produktu oraz przed jedzeniem i piciem należy umyć ręce i skórę narażoną na bezpośredni z nim kontakt.
 • Produkt stosować w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt niebędących przedmiotem zwalczania (zwłaszcza psów, kotów, świń, drobiu, dzikiego ptactwa).
 • Produkt należy przechowywać w bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
 • Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami mającymi kontakt z żywnością.
 • Nie stosować produktu na glebę, trawniki i klomby.
 • Produkt zabezpieczyć przed pszczołami i warunkami atmosferycznymi poprzez zakrywanie go doniczką lub dachówką (upewniając się, że mrówki mają wciąż dostęp do produktu).

Informacje o rejestracji

Zarejestrowana nazwa: Fastion na Mrówki

Numer rejestracji: PL/2019/0434/MR